Kontakt

Skrzynka e-PUAP : /ugmarkusy/SkrytkaESP

StanowiskoPracownikNumer pokojuTelefon bezpośredniNumer wewnętrzny, gdy zadzwoni się na nr 55 239-43-51 lub 55 619-58-43E-mail
 Wójt Gminy Markusy Dorota Wasik9503 449 705 
 Skarbnik Gminy Helena Stefańska1 A503 449 20160 skarbnik@markusy.prohost.pl
 Sekretarz Gminy Piotr Stróżek2503 449 26353 sekretarz@markusy.prohost.pl
 Sekretariat Małgorzata Wocial955 619 58 43 55 239 43 51 503 449 705  – markusy@data.pl
ds. księgowości budżetowejInspektor Agnieszka Karbowska5503 449 50492 karbowska@markusy.prohost.pl
ds. księgowości budżetowo-podatkowejPodinspektor Agata Abramowska5503 450 02062 
ds. księgowości podatkowejPodinspektor Bożena Wiktorska7503 449 45661 windykacja@markusy.prohost.pl
ds. wymiaru podatku i opłatJoanna Wilczewska7503 449 56893 podatki@markusy.prohost.pl
ds. kadrowych i ewid. dział. gosp.Inspektor Małgorzata Aleksandrowicz4503 449 88763 kadry@markusy.prohost.pl
ds. gospodarki nieruchomościamiInspektor Beata Kazimierowska11503 449 54268 nieruchomosci@markusy.prohost.pl
ds. obsługi Rady GminyPodinspektor Anna Kruszewska13503 449 54654 radagminy@markusy.prohost.pl
ds. ochrony środowiskaPodinspektor Dorota Śledź4503 449 87195 srodowisko@markusy.prohost.pl
ds. obrony cywilnej, zarządzania kryzysowego i ewidencji ludnościPodinspektor Anita Sokołowska3503 449 79266 zarzadzanie@markusy.prohost.pl ew_lud@markusy.prohost.pl
ds. świadczeń rodzinnychInspektor Renata Sawicka1B503 449 65098 swiadczenia.rodzinne@markusy.prohost.pl
ds. stypendiów i funduszu alimentacyjnegoInspektor Małgorzata Fornalska – Zegzuła1503 449 71599 stypendia@markusy.prohost.pl
ds. zamówień publicznych i rozwoju gminyPodinspektor Katarzyna Marcula14503 449 38769 k.marcula@markusy.prohost.pl
 ds. budownictwa i inwestycji i ochrony p.poż.Podinspektor Wiesław Kulikowski10503 449 38967 
ds. dowodów osobistych, USCInspektor Bożena Kancelarczyk8503 449 57365 usc@markusy.prohost.pl
ds. świadczenia wychowawczego (500+)Podinspektor Dorota Śledź6503 449 91864 sw@markusy.prohost.pl
 Informatyk 12503 449 36550 admin@markusy.prohost.pl

Adresy e-mail Sołectw Gminy Markusy

Jeziorojezioro@markusy.prohost.pl  
Żurawieczurawiec@markusy.prohost.pl  
Żółwinieczolwiniec@markusy.prohost.pl  
Węglewegle@markusy.prohost.pl  
Wiśniewowisniewo@markusy.prohost.pl  
Balewobalewo@markusy.prohost.pl  
Stalewostalewo@markusy.prohost.pl  
Złotnicazlotnica@markusy.prohost.pl  
Markusymarkusy@markusy.prohost.pl  
Stankowostankowo@markusy.prohost.pl  
Nowe Dolnonowedolno@markusy.prohost.pl  
Dzierzgonkadzierzgonka@markusy.prohost.pl  
Zwierznozwierzno@markusy.prohost.pl  
Zwierzeńskie Polezwierzpole@markusy.prohost.pl  
Brudzędybrudzedy@markusy.prohost.pl  
Kępniewokepniewo@markusy.prohost.pl  
Rachoworachowo@markusy.prohost.pl  
Krzewskkrzewsk@markusy.prohost.pl  

W przypadku wystąpienia sytuacji kryzysowych, należy kontaktować się z pracownikiem Urzędu Gminy pod numerem telefonu: 605 346 991

Skip to content