Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

W dniu 19.09.2015r. w Gronowie Elbląskim odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze.W zawodach uczestniczyło: 5 drużyn kobiecych i 9 drużyn męskich oraz drużyna z ZSTI (klasa strażacka). Przybyłych gości, zawodników oraz mieszkańców przywitał Wójt Gminy Gronowo Elbląskie Pan Marcin Ślęzak. Zawody przeprowadzono zgodnie z Regulaminem Zawodów Sportowo-Pożarniczych OSP w następujących konkurencjach: sztafeta pożarnicza oraz ćwiczenie bojowe.

Rozgrywane zawody były okazją do sprawdzenia przygotowania kondycyjnego, mobilności i zaangażowania strażaków poszczególnych jednostek oraz sprawdzenia sprawności sprzętu, jaki znajduje się na ich wyposażeniu. Komisja sędziowska po podsumowaniu wyników ustaliła następującą kolejność miejsc:

 

Drużyny kobiece:

I miejsce OSP Zwierzno,

II miejsce OSP Młynary,

III miejsce OSP Milejewo,

 

Drużyny męskie:

I miejsce OSP Markusy,

II miejsce OSP Milejewo,

III miejsce OSP Rozgart,

IV miejsce zajęła drużyna OSP z Krzewska.

 

Skład naszej drużyny kobiecej to :

Sylwia Ciosek, Karolina Szymczak, Karolina Kołodziejczyk, Magdalena Podkościelna, Patrycja Boniewicz, Klaudia Walnik, Kamila Aleksandrowicz, Martyna Kujawa,

a składy męskich to :

OSP Markusy – Łukasz Mirecki, Paweł Winiarczyk, Tomasz Kostuś, Wojciech Kostuś, Grzegorz Kancelarczyk, Przemysław Woźniak, Adrian Wąsowski, Grzegorz Bieliński, Paweł Błaszczyk,

OSP Krzewsk – Krzysztof Pastuszka, Mateusz Ryś, Dawid Orzelski, Tomasz Aleksandrowicz, Michał Romanowski, Jarosław Warlikowski, Marek Rutkowski, Piotr Adamiak.

Naszych strażaków dopingowali do boju mieszkańcy gminy Markusy oraz pani Wójt Gminy Markusy Dorota Wasik.

Gorąco gratulujemy zwycięzcom, a w szczególności naszym drużynom.


P9190635

P9190645

P9190681

P9190719

P9190720

P9190721